TEKSTESHQIP

Ervin Qerimi
Amaro
Lyrics
(Feat. Fabio & Geni Osmani)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amaro" kënduar nga Ervin Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Samuel Kodra, ndërsa teksti u mor përsipër nga Franko & Renren.