A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

ESTTO - Dashuri  (Feat. NRG Band)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/05/2019

2019-05-05T17:00:08

Featuring

NRG Band

Music & Lyrics:

ESTTO

Video Production:

Black Fish Entertainment

Production:

Alandy


Ref. X2
Sa here une te kam afer ty..
Shpirtin ti ma mbush me dashni..
Dua t'jem bashk une dhe ti..
Dashuri.. Dashuri..

[Estto:]
Jam ktu per ty une shpirti im..
N'syt e tu pe shoh une sa m'do ti..
Dite e nate per ty une po mendoj..
Me t'bo per veti pergjithmone
Kjo zemer, Kjo zemer per ty po reh..
Sa m'do ti, Sa m'do ti kur s'ma the..
Kjo zemer, Kjo zemer per ty po ndjehe
Dashni met fal ty per jete..

[NRG Band:]
Te kam dasht, prap te dua..
Si diten e pare..
Me mungon kur s'je me mua..
Vetes po ja bon..
Kjo zemer, Kjo zemer per ty po reh..
Sa m'do ti, Sa m'do ti kur s'ma the..
Kjo zemer, Kjo zemer per ty po ndjehe
Dashni met fal ty per jete..

e-Cards (2)

2019-07-24 13:05:44
Sa herë unë të kam afër ty
Shpirtin ti ma mbush me dashni
Dua t'jem bashkë unë dhe ti
Dashuri, dashuri
2019-05-07 12:42:00
Kjo zemër...
Kjo zemër për ty po rreh
Sa m'do ti?
Sa m'do ti kurrë s'ma the

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019