Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Falma Një Jetë” Nga Etnon Dhe Sinani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
[24-06-2015]
Sapo u publikua super-projekti i grupit të famshëm Etnon, të cilët na vijnë në bashkëpunim me këngëtarin e mjaft hiteve, Sinan Vllasaliu dhe Astrit Stafajn. Është kjo një këngë tërheqëse verore me tekst të Genc Prelvukajt, njëherit dhe menaxherit të grupit, i cili ka bërë dhe muzikën me asistencë të Astrit Stafajt dhe Filloreta Raçit. Videoklipi u realizua në Turqi nga vetë kompania Black Fish. E tepërt është çdo fjalë që mund të themi kur dijmë se ky grup ka suksesin traditë, ndaj dhe ky projekt domosdo do kalojë pritshmëritë e pëlqimeve.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

      Etnon - Falma Nje Jete (Feat.Sinan Vllasaliu & Astrit Stafa) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet