Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ça Bon Për Mu” Nga Etnon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5
[18-07-2016]
Nuk është shuar akoma jehona e klipit të tyre “Turn me on”, dhe Etnon sollën një tjetër këngë verore për fansat e tyre.

Në bashkëpunim me Fajt & Dj Dagz, Etnon kanë lansuar me klip hitin e ardhshëm “Ça Bon Për Mu“. Kënga është një tjetër prodhim i suksesshëm nga BlackFish, ndërsa videoklipi është xhiruar në hotelet lluksoze të Turqisë.Në këtë hit veror, shikojmë Gencin dhe Fajt tek kërcejnë nën ritmet hip-hop bashkë me vajza bukuroshe. Kjo këngë përfocon suksesin e hiteve të firmosura nga Etnon, të cilët janë mjaft të angazhuar edhe me koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit. (Arsim Kolari - TeksteShqip.com)

      Etnon - Ça Bon Per Mu (Feat.Fajt & Dj Dagz) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull