Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etno Engjujt - All Night

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All Night".
3. Video është e këngës "All Night", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etno Engjujt - All Night  (Feat. Lyrical Son, KAOS & Besnik Qaka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Video Produksioni:

Pulla

Këngë e albumit:

"The Dynasty"

Këngë e albumit:

"R&b And Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"10-She"

Pjesëmarrëse në

VFM 2008

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Besnik Qaka

Featuring

KAOS

Featuring

Lyrical Son

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00(Etno Engjujt)
Yeah Yeah Yeah...
Edhe 1 her n club ,
gjep e pa klep ..
Njerzt e mir mrena ,
A ti qesi pa qef ,
Ku.. Llom .. Pe heki prej bin ,
Pe kapi mikrofonin ,
Mirmrama Prishtin ,
Hej moti sjena pa ,
Po qe na jena knena ,
Skenen e shkatrroj ,
Sikur trunin migrena
Ni sen nuk jom fake ,
Po luj k*qe me fakera ,
Rima e jem shum e shpejt ,
Si variola vera

(Lyrical Son)
Yeahh Yo Yo ..
Spo du mi qit kur e di qdo i pit ,
Edhe lule i pit , Emri jem munet mu shit,
Qaq shum kopje babit , me neve nuk o etike ,
E mrrin numrin qe smun e ndan as rrokje ,
E sdi pse po quditen kur po na shohin tpit o vlla ,
I hapin syt mendojn qe jena tu bo spot ,
Syn thuj papakit ton , mos t'më provokon ,
Se ti met pa frajer ai mun me met pa dhom !

(Besnik Qaka)
Is time to rock your body Tonight , Tonight , Tonight ,
We came to rock these body's Tonight , Tonight , Tonight !

(K-OS)
para deres protes hi mrena si me kon pronari i CLUBit
ma thej e shprazi shankin JEAHHH
gjith i pari vi zdal pa i kry
me shishe n'dor tu kcy, teper t'kuq syt
kejt gjinjen me brryla i shty nese nuk um nxen
jom ma i madh se ti qata s'ki qare pa m'bo ven
n'Club zvi shpesh qata tlutna mos ma tesh
tash kom ardh me thy .. edhe jom i vesht (fresh)
munona mos me tepru qysh mos me tepru t'PIT t'2-t
tu jav bo femrave qe si njo a bon me ta shti guhen n'fyt
kejt dojn me na ni neve dojn me pa qe bojm
skan qa me prit pi tjerve
kur i krahason me njoni-tjetrit e vren qe njejt doken
kongen e bojm n'Breg t'Dillit me to shkoj n'kejt EVROPEN
pi neve s'munesh me msu sen t'rrezikshem per t'miturit
jena veq per hite pi sodit thirrna T'PERHITURIT


Ky tekst u dërgua nga ilijazjaha30   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet