TEKSTESHQIP

Eugena Aliu & Bes Kallaku
Ata
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ata" kënduar nga Eugena Aliu & Bes Kallaku.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ata".
INFO
Më datë 11 Nëntor 2023, Eugena Aliu & Bes Kallaku publikojnë videoklipin "Ata". Muzika e këngës është sjellë tek publiku nga Sardi Mneri, ndërsa jane bërë në bashkëpunim teksti, të cilin e kanë shkruar së bashku Bes Kallaku & Saia, dhe orkestrimi, për të cilin kanë punuar bashkarisht Deyzoh (Ronaldo Shtylla) & Sardi Mneri. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.