TEKSTESHQIP

Fabio Ymeri
Madalena
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Madalena" kënduar nga Fabio Ymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor është lansuar tek ne i punuar me profesionalizëm me një videoklip, i cili u krijua nga TheDirectorEXH. Videoklipi u publikua më 23 Dhjetor 2021. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Zani Loca, autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë vetë këngëtari, ndërsa për okestracionin është kujdesur Samuel Kodra.