TEKSTESHQIP

Fabio Ymeri
Bela
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bela" kënduar nga Fabio Ymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, ky krijim muzikor u lansua tek audienca i përpunuar nga ana vizuale edhe me videoklip, video produksioni i të cilit u krijua nga TheDirectorEXH. Ky videoklip u publikua me datë 13 Nëntor 2021. Kënga është kompozuar nga Zani Loca, teksti është një krijim nga Deon Ymeri, ndërsa orkestrimi është shkruar nga Samuel Kodra.