Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatima Ymeri - Miliona Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zoti madh vuaj vetem une kam nje dhembje t'thell zemer lenduar nese nga vetmija nuk fleii gjume se di kur se dikur kam qen si ju nje shpirt shpirti i dashuruar ndaj sot nga vetmija nuk fleii gjume se di kur se dikur kam qen si ju nje shpirt shpirti i dashuruar.

Ref: Jane miliona dite dhe mengjese fshehur ne lotet e thar stinet shkojn e vin sa shume monoton eshte eshte ky kalendar diku lind nje shpres ne nje puthje a nje perqafim plot mall zjarrin qe e shkrepas lumturin mjafton veç nje çast.

nate e gjat s'vuaj vetem une mijera fate thon diku lart jan shkruar ndoshta pabesia si mallkim prish pune ndaj thot zemra jam njesoj si une jam shpirti i lenduar .

Ref: Jane miliona dite dhe mengjese fshehur ne lotet e thar stinet shkojn e vin sa shume monoton eshte eshte ky kalendar diku lind nje shpres ne nje puthje a nje perqafim plot mall zjarrin qe e shkrepas lumturi mjafton veç nje çast.


Ky tekst u dërgua nga ErzaFatima Ymeri
Publikimi: 26/10/2015
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Agim Doçi
Video Produksioni: MAX Production


Fatima Ymeri - Miliona Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miliona Dite".
3. Video është e këngës "Miliona Dite", por nuk këndohet nga Fatima Ymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatima Ymeri:


Komente 0