Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlume Popovci - Shpirti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref:(2x)
Shpirti do mem lshu
edhe niher met taku
me tjeter me dal
asnjeher s'ta kisha fal

Per nje fjal je tu dal
e spo rrin rahat
provokimet e mashtrimet
ti i ke ne gjak
veq ruju loqka jem
une mos met pa
se kurr nuk ta fali
naj gabim me ba

Ref:(2x)
Shpirti do mem lshu
edhe niher met taku
me tjeter me dal
asnjeher s'ta kisha fal

Lojen qysh me ta lujt
une mir e di
vet po du ty met lan
deri ku e ki
veq ruju loqka jem
une mos met pa
se kurr nuk ta fali
naj gabim me ba


Ref:(3x)
Shpirti do mem lshu
edhe niher met taku
me tjeter me dal
asnjeher s'ta kisha fal
Fatlume Popovci
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/08/2019
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Granit Gashi
Video Produksioni: XL Films


Fatlume Popovci - Shpirti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti".
3. Video është e këngës "Shpirti", por nuk këndohet nga Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatlume Popovci:


Komente 0