TEKSTESHQIP

Fatlume Popovci
A Bon Me T'puth
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Bon Me T'puth" kënduar nga Fatlume Popovci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që projekti vjen tek ne i punuar me mjaft shije me anë të një klipi muzikor, video produksioni i të cilit është punuar nga Fullmoon Production. Videoklipi u publikua më 15 Mars 2023. Për këtë këngë ka punuar tekstin Aida Baraku, arranzhimin e krijoi Fatjon Miftari, ndërsa produksionin audio e përgatitën Armend Rexhepagiqi & Fatjon Miftari.