TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
Habibi
Lyrics
(Feat. Mandi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Habibi" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj projekti është bërë i disponueshëm online i realizuar me shije edhe me videoklip muzikor, për të cilin është përkujdesur MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 1 Shtator 2020. Kompozimin dhe tekstin e mori përsipër Mandi.