TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
Lulie
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulie" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Fatmir Sufa & Gussi (Glaugus Furtuna), ndërsa për okestracionin është përkujdesur Alban Furtuna.