TEKSTESHQIP

Fifi
Dehur
Lyrics
(Feat. Markel Goga)

Markel:
Dehem nga mendimet duke pire nje gote,
dhe degjoj une kengen tone
Fifi:
Dehem ne kujtimet,
se nuk me mjafton te dehem nga dashuria jone

REF
Markel:
Sme the me fal ti,
sme the me fal ti
As te dua kurr ne jete ti nuk me the
Fifi:
S'te them me fal ty,
jo nuk kam faj une
Si t'a dashuroj njeriun qe me fajeson
Markel:
I them vetes time me syte plot me lot
Pse mashtrova ndjenjat kot
Fifi:
I theve premtimet,
pse po me maltreton
Veten time e du ma fort

REF
Markel:
Sme the me fal ti,
sme the me fal ti
As te dua kurr ne jete ti nuk me the
Fifi:
S'te them me fal ty,
jo nuk kam faj une
Si t'a dashuroj njeriun qe me fajeson

DËRGOI: