A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fjolla Morina - Queen


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  33

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/08/2014

2014-08-20T18:00:01

Music:

Kico N Torch

Lyrics:

Dastid Latifi

Lyrics:

Fjolla Morina

Video Production:

EMF Creative

Participating in

Zhurma Show 2014


Get my baby,
Per ty zor per mu mas leti
E e di qfare je ti
Un jom top ti ke met centi
A a aki far komenti
Nese don tash o momenti,
tash o momenti,
tash o momenti,
tash o momenti

A met lon a met zon (8x)

E mir o jeta,
Per mu po jo per do veta
S'mirrna me centa
Une jom boss,
si boss une vetna
S'jom ajo tjetra,
un boj cash e s'mirrna me letra
S'pres un prej getav,
Un e boj vet se lekt i kom letra

A met lon a met zon (8x)

Un e boj vet,
lekt i kom letra
Un e boj vet,
lekt i kom letra.. letra
A met nxon...
Lekt i kom letra...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019