TEKSTESHQIP

Fjolla Morina
Jena Bo Tym
Lyrics
(Feat. Stresi)

Jena bo , jena bo tym

(8x)
Jena bo tym

Stressi :
Folin , krejt body language kur po folin
une e edi si me bo flow-in
yeah

(2x)
me smok-in ti po lun
yeah ding dong po gjun ti fjalet ping pong
nuk bon me mu veq ti ngom

(2x)
me zjarrin ti po lun

Fjolla & Stressi :
Smoke , smoke , smoke
dhe n'qill dhe n'tok

Fjolla:(8x)
Jena bo tym

DËRGOI:
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj krijimi muzikor ka ardhur tek artdhashësit i punuar në aspektin vizual me anë të një videoklipi muzikor, produksioni i të cilit u punua nga Imagine Films. Ky videoklip u publikua më 4 Janar 2014. Muzikën e këngës e kompozoi Andy Gramm, ndërsa autor i tekstit dhe orkestrues i këngës është Flori Mumajesi.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200