Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Françesk Radi & Ermira Babaliu - Le Ta Dine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/04/2012

2012-04-26T17:32:18+00:00

Më Shumë Nga

Ermira Babaliu

Teksti:

Alqi Boshnjaku

Muzika & Orkestrimi:

Aleksander VezuliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le Ta Dine" kënduar nga Françesk Radi & Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Françesk Radi & Ermira Babaliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Françesk Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet