TEKSTESHQIP

Freax
Rockstar
Lyrics
(Feat. Albresha, Dj Nardi, Bullet & Mendi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rockstar" kënduar nga Freax.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 11 Nëntor 2011, Freax publikojnë videoklipin "Rockstar", në bashkëpunim me Albresha, Dj Nardi, Bullet & Mendi. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.
Renditja:
Top 200