A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ganimete Abazi (Ganja) - Ganimet Moj Krenaria Jone  (Feat. Iliret & Armend Regjepagiqi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2014

2014-05-04T18:35:07

Featuring

Armend Rexhepagiqi

Featuring

Ilirët


Ganja:
Dy djem grepin ma lshun
Sa tmerzitshem me tranun
Dy djem kan dal nmejdan
Nje pejan e nje llapjan

2X
Per asnjonin sdu me ni
Djalin e kam nGjermani

Shemi:
Ganushe mori Ganë
Une ty po du me tmarr
Zemren krejt du me ta dhan
Kejt dukatin me ta fal

Ganja:
2X
Spo ma nin e sdu meni
Djalin e kam nGjermani

Armendi&Shemi:
2X
O zot i madh o qka na bane
Ma e mira qik o ne ket mahalle
Me tjeter djal po na shkon
Ganimet moj dashuria jone

Ganja:
Dy djem bajat mu ban
Ni dakik rahat sme lan
Jan te pa marrur vesh
Nje pshtjellan e nje hun lesh

2X
E qpo mvjen dajak me ju hi
Djali jem ne Gjermani

Armendi:
Ganushe mori ganë
Edhe un po du me tmarr
Veq me pa familjen tan
Sheherli sjem katunar

Ganja:
2X
Sdu me pa e sdu me ni
Djalin e kam nGjermani

Armendi&Shemi:
2X
O zot i madh o qka na bane
Ma e mira qik o ne ket mahalle
Me tjeter djal po na shkon
Ganimet moj dashuria jone

Gane Gane
Gane Gane qka na bane
Gane Gane

Gane Gane
Gane Gane qka na bane
Ku na gjete ti behane
Gane Gane

Armendi&Shemi:
2X
O zot i madh o qka na bane
Ma e mira qik o ne ket mahalle
Me tjeter djal po na shkon
Ganimet moj dashuria jone


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019