TEKSTESHQIP

Ganimete Abazi (Ganja)
Dyshoj
Lyrics

Mbreteria ime eshte kjo dhom 4 me 5 , ktu dielli nuk hyn ne mengjes , ktu i kam hapat per gjum dhe tym duhani shum , kjo eshte
dhoma ku un pres , pak qetesohem veq kur flej veq kur flej , dhe kur zgjohem nuk te gjej un dhembje ndjej.

ref :

Dyshoj po dyshoj asgje me nuk ndryshoj tjeret po i fajsoj e faj ke ti un e di po si ta pranoj se dhembja do te kaloj veq ateher kur ndahem un nga ti .

Mbreteria ime eshte kjo dhom 4 me 5 , ktu dielli nuk hyn ne mengjes , pak qetesohem veq kur flej veq kur flej dhe kur zgjohem nuk te gjej un dhembje ndjej ,

ref (x3):

Dyshoj po dyshoj asgje me nuk ndryshoj tjeret po i fajsoj e faj ke ti un e di po si ta pranoj se dhembja do te kaloj veq ateher kur ndahem un nga ti .

DËRGOI:
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, materiali muzikor erdhi i finalizuar tek publiku i punuar në dimensionin vizual me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 19 Dhjetor 2012. Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit është Ilir Berani, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Shpëtim Saraçi.