A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gena - Lot I Embel


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/08/2018

2018-08-11T16:00:07

Music:

Gent Myftaraj

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Video Production:

MAX Production


A e din para se te njihja ty
nuk e kisha un lotin ne sy
nuk e ndjeja kte shtrengim cdo dit
si njihja skenat dhe as cmendurit

si nje flutur ti shpirtin ma tremb
e godet aty ku me shum dhemb
asnje forc asnje frym nuk me len
loti embel per ty sot bjen

REF.:
Te desha, te dua
edhe pse ti vazhdon pa mua
Te desha te dua
dhe pse s'do t'ja dish per mua

emrin tend kur permendin un mbes
te me presin as gjak un nuk qes
je kudo je gjithcka dhe me shum
je gjithmon aty ku sjam um

si nje flutur ti shpirtin ma tremb
e godet aty ku me shum dhemb
asnje forc asnje frym nuk me len
loti embel per ty sot bjen

REF.:
Te desha, te dua
edhe pse ti vazhdon pa mua
Te desha te dua
dhe pse s'do t'ja dish per mua


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019