Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gena - Bella Senorita

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bella Senorita".
3. Video është e këngës "Bella Senorita", por nuk këndohet nga Gena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gena - Bella Senorita  (Feat. Olsi Bylyku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika:

Gena

Muzika & Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

Olsi Bylyku

Komente

1 🔥

Featuring

Olsi Bylyku

14/06/2020

2020-06-14T15:00:01+00:00Nëse asnjë herë nuk fal do mbetesh vetëm
unë akoma sot jam gabimi i saj
ndoshta prap e dua dashurinë e vjetër
ne një tjetër jetë akoma jemi bashkë
ish një kohë kur ti prisnje shumë nga mua
ish një kohë kur çdo natë na gjente bashkë
zemra ime, zemra ime e hutuar
kur u zgjova afër meje nuk të pash

ref:
Bella bella dolçe vita
si me ike nuk e prita
bella bella señorita
aj ja jaaa...
2x
bella bella bella
2x
aj ja jaa..
My princess mia bella
kur po t'shoh po m'prek n'tela
ti je e ëmbël si nutella

Sonte du me t'prek e du me nejt me ty non stop
trupi flet o sa perfekt e di sa po m'pëlqen ti sot
nuk e di sa kam ëndërru për ty
afër meje sy me sy
që prej ditës së parë që t'kam pa hala t'kam n'kry
deti dhe ti si panorma krejt magjike sikur zana
ma e fortë se peruana unë simbol e ti purana
ti po m'djeg si flaka unë po të ndjeki ty si hana
sa po du që sonte mos të mbarojë kjo nata

ref:
Bella bella dolce vita
si me ike nuk e prita
bella bella senorita
aj ja jaaa...
2x
bella bella bella
aj ja jaa..
My princess mia bella
kur po t'shoh po m'prek n'tela
ti je e ëmbël si nutella


Ky tekst u dërgua nga  Albafi233

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet