TEKSTESHQIP

Gena
Bella Senorita
Lyrics
(Feat. Olsi Bylyku)

Nëse asnjë herë nuk fal do mbetesh vetëm
unë akoma sot jam gabimi i saj
ndoshta prap e dua dashurinë e vjetër
ne një tjetër jetë akoma jemi bashkë
ish një kohë kur ti prisnje shumë nga mua
ish një kohë kur çdo natë na gjente bashkë
zemra ime, zemra ime e hutuar
kur u zgjova afër meje nuk të pash

ref:
Bella bella dolçe vita
si me ike nuk e prita
bella bella señorita
aj ja jaaa...
2x
bella bella bella
2x
aj ja jaa..
My princess mia bella
kur po t'shoh po m'prek n'tela
ti je e ëmbël si nutella

Sonte du me t'prek e du me nejt me ty non stop
trupi flet o sa perfekt e di sa po m'pëlqen ti sot
nuk e di sa kam ëndërru për ty
afër meje sy me sy
që prej ditës së parë që t'kam pa hala t'kam n'kry
deti dhe ti si panorma krejt magjike sikur zana
ma e fortë se peruana unë simbol e ti purana
ti po m'djeg si flaka unë po të ndjeki ty si hana
sa po du që sonte mos të mbarojë kjo nata

ref:
Bella bella dolce vita
si me ike nuk e prita
bella bella senorita
aj ja jaaa...
2x
bella bella bella
aj ja jaa..
My princess mia bella
kur po t'shoh po m'prek n'tela
ti je e ëmbël si nutella

DËRGOI: