TEKSTESHQIP

Gena & Genc Prelvukaj
Dominicana
Lyrics

Ajo don fiesta si Latina
Te dehet me tekila blu
Ajo eshte femer ekzemplare dhe ska momente deja vu

(2 here)
E papame fare
E papame fare
Si domenikane do me ekzaltoj

Bomba
Trupin si dominicane
bomba
Si sirene n' Copacabana
Bomba
Fresh si lule n' Havana
Ajo
Loco loco
Bomba
Trupin si Dominicana
Chica Chicka n'Punta Cana
Ti kafshon si piranja
Ajo
Aje aje aje..

Buza jote shijen Mango
Lets bayla bayla Tango
Nuk don burra me Lambo
Femen diablo
Goten Jack me nji puro
Po m'pelqen te lo huro
Me ty ndjehem big macro
Mendjen po ma merr
Sa mire po t'rrin tattoo-ja
Permbi tangat e tuja
Sdu me tpreke duart e huja
Asnjehere
Ja nisim paralojes
Larg paranojes
Ata qe m'afrohen me m'nxjerre prej lojes
Pah pah pah shuplaka gojes

(2 here)
E papame fare
E papame fare
Si domenikane do me ekzaltoj

(2 here)
Bomba
Buza jote shije mango
Bomba
Let’s bayla bayla Tango
Bomba
Femen diablo
Ajo
Loco loco
Aje aje aje