TEKSTESHQIP

Gena & Klement
Zemren Ma Ke Marr
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Ma Ke Marr" kënduar nga Gena & Klement.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, ky projekt është bërë i disponueshëm para audiencës i realizuar mjaft mirë edhe me anë të një videoklipi, video produksioni i të cilit u krijua nga BUG Production. Videoklipi u publikua me datë 25 Nëntor 2022. Kënga kanë punuar së bashku si kompozitorë Gent Myftaraj & Gena, për fjalët e këngës punuan Sebastiana Brecani & Klement, ndërsa produksioni audio vjen e realizuar nga Gent Myftaraj.