A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gezim Cela & Robert Aliaj - Po Te Presim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//

See Also

Robert Aliaj

Lyrics:

Alqi Boshnjaku

Music & Arrangement:

Aleksander VezuliIt's a long time that we try finding the lyrics to "Po Te Presim" sung by Gezim Cela & Robert Aliaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gezim Cela & Robert Aliaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019