Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Mirë Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

Me dite te tera pas ndarjes me ty, telefoni nuk kishte casje. Cka bera sedi thone se kisha tentim vetvrasje!
U drodha nga shume te paverteta, u lodha me ty nga vetja,u lodha une nga jeta!

Refreni:
Mire jam, po adaptohem.
E di asgje nuk mund te ndrec.
Shum Mir jam dal e argetohem
Vec per veten,per veten jam shum kec
Mire jam po zgjohem heret,
E di asgje nuk mund te ndrec
Shum Mir jam,jam per gjith te tjeret
Vec per veten,per veten jam shum kec

Vetmia e rende,nata ik ngadal. Dashuria me cmendi kurre me sdo te jem normal. E di se nuk do te mbaj per dore,
nuk vlejn ketu barerat nuk vlejn as kshillat mjeksore...

Ky tekst u dërgua nga ErzaPublikimi: 01/12/2002
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0


Gili - Mirë Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirë Jam".
3. Video është e këngës "Mirë Jam", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.