TEKSTESHQIP

Gjergj Jorgaqi
Më Pëlqen Kur Gënjen
Lyrics
(Feat. Anjeza Branka)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Pëlqen Kur Gënjen" kënduar nga Gjergj Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.