TEKSTESHQIP

Gjergj Suljoti & Agim Duro
Grusht Bashkuar Rreth Partisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Grusht Bashkuar Rreth Partisë" kënduar nga Gjergj Suljoti & Agim Duro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.