A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gold AG, Ryva Kajtazi, Bruno Revolt, Rema Canolli & Besart Halimi - Festojme Me Shqipen Tone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2018

2018-11-23T20:58:32

Më Shumë Nga

Ryva Kajtazi

Më Shumë Nga

Bruno Pollogati

Më Shumë Nga

Rema Canolli

Më Shumë Nga

Besart HalimiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Festojme Me Shqipen Tone" kënduar nga Gold AG, Ryva Kajtazi, Bruno Revolt, Rema Canolli & Besart Halimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gold AG, Ryva Kajtazi, Bruno Revolt, Rema Canolli & Besart Halimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019