TEKSTESHQIP

Gramoz Gërvalla
Kolege
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolege" kënduar nga Gramoz Gërvalla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse produkti muzikor u bë i disponueshëm para shikuesve i përpunuar këndshëm me anë të një videoklipi, për video produksionin e të cilit është përkujdesur BUG Production. Ky videoklip u publikua më 30 Shtator 2020. Për këngën kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Bekim Hallaqi (Belle) & Nurteel.