TEKSTESHQIP

Gresa Behluli & Besiana
Numero Uno
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Numero Uno" kënduar nga Gresa Behluli & Besiana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një dozë më të madhe te kreativitetit, ky materiali muzikor është prezantuar tek audienca e gjerë i kompletuar mjaft mirë me një videoklip, i cili u publikua më 21 Shtator 2021. Për këngën ka punuar kompozitori Armend Rexhepagiqi, teksti është shkruar nga Aida Baraku, ndërsa arranzhues i muzikës është Čekic.
Renditja:
Top 200