A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Greta Koçi - Shkolla Willson


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/06/2008

2008-06-06T15:04:10

Këngë e albumit:

"Do Me Shaj Nena"


Hëëmmm O njeri flaken e dijes eja ti ndize
Përgjithmon' në shkollën Willson
të gjith' bashkë këtu na mblodhi dituria,
më Besoooo

ref:4x
Hey shkolla WILLSON
another brick in the wall
per mua ti je ok
tek ti vetveten do gjej.

O njeri dhurate e ZOTIT për ne është dija.
Kur mëson veten më shumë e ÇMON.
Të gjith bashkë
Këtu na mblodhi dituria.
Më besooooo..

ref:4x
Hey shkolla WILLSON
another brick in the wall
per mua ti je ok
tek ti vetveten do gjej

Të gjith bashkë
këtu na mblodhi dituria
Më besooo..

ref:4x
Hey shkolla WILLSON
another brick in the wall
per mua ti je ok
tek ti vetveten do gjej


Ky tekst u dërgua nga  enkela
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019