A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Greta Koçi - Perseri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  70

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2017

2017-11-23T12:06:23

Muzika & Orkestrimi:

Genc Prelvukaj

Teksti:

Eni Koçi

Video Produksioni:

Black Fish Entertainment


REF.:
E ku mbeti e jona dashni,
netet tona jane vetmi,
po du met pa,
po du met pa perseri (baby)
e ku mbeti e jona dashni
netet tona jane vetmi,
veten ta fal
veten ta fal perseri

Krejt ça fole u harru,
shume premtime ti kom besu
me mungon dhe pse sje me mu
hold up hold up
s'je me mu

2x
Si çdo nate e njejt
kur ti nuk je
me mungon sot
me mungon si dje

Se ti je pjese e shpirtit tim
une jetoj me nje kujtim
Se ti je pjese e shpirtit tim
veten ta kam fal
une jetoj tek ti

REF.:
E ku mbeti e jona dashni,
netet tona jane vetmi,
po du met pa,
po du met pa perseri
e ku mbeti e jona dashni
netet tona jane vetmi,
veten ta fal
veten ta fal perseri

(Hold up hold up)

2x
çdo nate e njejt
kur ti nuk je
me mungon sot
me mungon si dje
Se ti je pjese e shpirtit tim
une jetoj me nje kujtim
Se ti je pjese e shpirtit tim
veten ta kam fal
une jetoj tek ti

REF.:
E ku mbeti e jona dashni,
netet tona jane vetmi,
po du met pa,
po du met pa perseri
e ku mbeti e jona dashni
netet tona jane vetmi,
veten ta fal
veten ta fal perseri

2x
All I have is...
All I have is...
All I have is your love, baby

REF.:
E ku mbeti e jona dashni,
netet tona jane vetmi,
po du met pa,
po du met pa perseri (baby)
e ku mbeti e jona dashni
netet tona jane vetmi,
veten ta fal
veten ta fal perseri


Ky tekst u dërgua nga Faat....Kartolina (2)

U krijua nga ADELINAA 2019-01-26 11:01:37
E ku mbeti e jona dashni?
Netët tona janë vetmi
Po du me t'pa
Po du me t'pa përsëri
2017-12-03 19:40:53
Krejt ca fole u harru ,
Shume premtime ti kom besu
Me mungon dhe pse sje me mu
Hold up hold up
Sje me mu

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019