TEKSTESHQIP

Greta Koçi
Jeta Ime
Lyrics
(Feat. Dani)

Je ti jeta ime
Je dashnia e zemres sime
Je ti jeta ime
kam dash si syt e mie

Dielli nuk lind frym me nuk marr
Kur ty nuk te shoh
Si trendafil shuhem ngadale
Pa ty drite me nuk ka

Edhe ket nate gjumi sme merr
Pyes veten ku je
Zemra kerkon zemra te do
Vete mos me le

Dhe nje jet nuk mjafton
Te tregoj sa shum te dua

Nuk ka shi e stuhi
Te me ndaj nga ti x2

Je ti jeta ime
Je dashnia e zemres sime
Je ti jeta ime
kam me dash si syt e mie x2

Dhe nje jet nuk mjafton
Te tregoj sa shum te dua

Nuk ka shi e stuhi
Te me ndaj nga ti

Je ti jeta ime
Je dashnia e zemres sime
Je ti jeta ime
kam me dasht si syt e mie x2

Kte zemer te mbaj vec ty te mbaj
A e din ti
Kte zemer te mbaj e vetem zjarr
A e din se

Je ti jeta ime
je dashnia e zemres sime
Je ti jeta ime
Kam me dasht si syt e mie x2
INFO
Më datë 8 Qershor 2019, Greta Koçi publikon videoklipin "Jeta Ime", në bashkëpunim me Danin. Muzika është punuar nga producenti Jimmy, gjersa për tekstin është kujdesur motra e Gretës, këngëtarja Eni Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania Black Fish Entertainment.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200