TEKSTESHQIP

Grupi Labia
Gruja Eshte Bela
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gruja Eshte Bela" kënduar nga Grupi Labia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Egzon Bajraliu.