Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hazy - Aisheh (Feat. Olsi Bylyku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

A I KE A I KE
a i ke Fotot Tona
Du me dit thuje Malli a t’ka Marr…

A I SHEH A I SHEH
a menon per mu hala
Un cdo nat ondrrat me ty i kam pa

(Olsi Verse)

M’ka mungu ftyra jote
Shum … ftyra jote
Edhe kur fle.. dhe s’du me T’pa
Prap ftyra jote..

E kom dit ajo m’don hala
Po jo nuk e lo se dro,
Mu taku me sa do (do do do)

Ey
Tek ti kam pa dy po n’fakt nuk ishim loyal te dy,
Se di si ke thon u kry…. Kur hala s’jena pa n’sy
Ondrra Mommy Daddy bebi tu lujt en Deti,
Flight.. tu prit n’Miami high u trem dhe Shteti.

BRIDGE

FOTO
kur jena dal ne,
FOTO
kur jena pi ne,
FOTO
kur jena q* ne,
FOTO
para makine. (2x)

(Hazy verse)

Mos pyt si jam,
Se pa ty s’jam i njejti
Vec fotot kam.. gjo tjeter jo nuk mbeti.

Te dy tham fjalt e fundit s’ish momenti
Kto pasoja si dhurat Njoni / Tjetrit

A e din ti?
Si bertiti shpirti..
Se vetem e le,

Jo se din ti!
Zemren e tronditi…
Fjala S’jemi Ne,

Kush goditi..
E arriti
na pa Syni keq Ne,

Prej fillimi,
Jena mush me faje,
Dikur do Plaste.

FOTO
kur jena dal ne,
FOTO
kur jena pi ne,
FOTO
kur jena q* ne,
FOTO
para makine. (2x)
Hazy
Featuring: Olsi Bylyku
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/12/2022
Teksti: Hazy & Olsi Bylyku
Orkestrimi: Hazy
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Marenglen Boja


Hazy - Aisheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aisheh".
3. Video është e këngës "Aisheh", por nuk këndohet nga Hazy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hazy:


Komente 0