TEKSTESHQIP

Hysni Alushi
Kryeneçe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kryeneçe" kënduar nga Hysni Alushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor paraqitet tek publiku i ilustruar me vlera artistike me anë të një klipi muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga Frame Company Albania, ndërsa për regjinë u kujdes Don Enio. Ky videoklip u publikua me datë 23 Korrik 2022. Autor i muzikës është Zani Loca, teksti është përshtatur nga Armand Trebicka, orkestrues i këngës është Samuel Kodra, ndërsa produksionin në studio e punoi Es Records.