Më mbaj mend (për 1 muaj)

I Panjohuri - Te Pafajshem  (Feat. G Bani, Crazy Girl, Bledi Milioneri & Mj Xhelo)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

G Bani

Featuring

Crazy Girl

Featuring

Bledi Milioneri

Featuring

Mj Xhelo

03/03/2015

2015-03-03T18:44:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Pafajshem" kënduar nga I Panjohuri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga I Panjohuri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga I Panjohuri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet