TEKSTESHQIP

Imbro Manaj
Jam Fierak
Lyrics
(Feat. Adi Sybardhi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Fierak" kënduar nga Imbro Manaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një atmosferë të shtuar, produkti muzikor erdhi i finalizuar tek ne i punuar shumë bukur edhe me një videoklip muzikor, të cilin e krijoi Klaudjo Prifti. Videoklipi u publikua me datë 6 Janar 2021. Kënga ka punuar si kompozitor vetë artisti, për fjalët e këngës u kujdesën Sebastiana Brecani & Imbro Manaj, ndërsa orkestrimi është shkruar nga Albert Sula.