TEKSTESHQIP

Imbro Manaj & Landi Roko
Sastipe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sastipe" kënduar nga Imbro Manaj & Landi Roko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk është i një rëndësie dytësore fakti që ky krijim muzikor u prezantua tek audienca e gjerë i realizuar këndshëm edhe me anë të një videoklipi, për produksionin e të cilit u kujdes TheDirectorEXH. Videoklipi u publikua më 10 Shkurt 2023. Melodia dhe teksti është marrë përsipër nga vetë artisti, teksa autor i orkestrimit është Samuel Kodra.