Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ingrit Gjoni - Ani Ani  (Feat. Meti Maloku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  43

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

Urban Graphics

Këngë e albumit:

"Me Zemër"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Meti Maloku

30/03/2014

2014-03-30T19:04:11+00:00Po do me dit a t'kam zemër
po më lu mendja për ty
po do me dit a kam tjetër
po se unë të dua veç ty

Me kilometra të dua
dhe më dhemb shpirti për ty
dhe nëse lart është e shkruar
do jemi bashkë ne të dy

REF 2x:
Ani, Ani, Ani
do pres o zemër
Ani, Ani, Ani
s'dua tjetër
Ani, Ani, Ani
të mbaj në zemër
Ani, Ani, Ani

Po do me dit a t'kam zemër
po më lu mendja për ty
po do me dit a kam tjetër
po se unë të dua veç ty

Me kilometra të dua
dhe më dhemb shpirti për ty
dhe nëse lart është e shkruar
do jemi bashkë ne të dy

REF 2x:
Ani, Ani, Ani
do pres o zemër
Ani, Ani, Ani
s'dua tjetër
Ani, Ani, Ani
të mbaj në zemër
Ani, Ani, Ani

na na na na na...
të mbaj në zemër
na na na na na...

REF 2x:
Ani, Ani, Ani
do pres o zemër
Ani, Ani, Ani
s'dua tjetër
Ani, Ani, Ani
të mbaj në zemër
Ani, Ani, Ani


Më Shumë Këngë Nga Ingrit Gjoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet