Më mbaj mend (për 1 muaj)

Inis Neziri & Flori Nazifi - Fli Ne Krahet E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48

FLORI
Ndonjeher me ndodh
te zgjohem naten vone
vetem per te te pare ty.
Syte ngadal i mbyll
dhe lehte te perqafoj ne
enderr biem bashke te dy.

Inis
Si cdo dit dhe sot
nje pershperim me zgjon
ti je gjithmon aty.
E bekuar jam me gjithcka qe une kam
sepse duhem nga ty.

Refreni
Joo une se di
dorzohem para teje
dashurise qe me fale tii
Joo une se di
frymarrje e shpirtit tim
fli ne krahet e mii.
Te lutem mos me zgjo
nga une mos u largo
edhe nese ka stuhi
ti prap ktu qendro.
Une jam tii
frymarrje e shpirtit tim
fli ne krahet e mi.

Inis
Humbur pa ty jam
grindem kur s'te kam
kur ti nuk je aty.
Kur zgjohem e s'te shoh
asgje nuk ekziston
gjithcka bosh pa ty.

Flori
Njesoj dhe une e ndjej
prane vetes kur s'te gjej
kur une jam pa ty.
Asgje nuk me ploteson
trishtimi me mbulon
kur s'ti shoh une syt.

Refreni
Joo une se di
dorzohem para teje
dashurise qe me fale tii
Joo une se di
frymarrje e shpirtit tim
fli ne krahet e mii.
Te lutem mos me zgjo
nga une mos u largo
edhe nese ka stuhi
ti prap ktu qendro.
Une jam tii
frymarrje e shpirtit tim
fli ne krahet e mi.

Flori & Inis
Edhe nese neser ndodh
qe te mos jemi
te lutem mos i thuaj dikujt
te duaa.
Nese neser ndodh
qe te mos jemi
joo mos i thuaj,
se te dua, une ty te dua
me mir te vdes
ne krahet e tua
sesa te jem per ty e huaj

Refreni
Joo une se di
dorzohem para teje
dashurise qe me fale tii
Joo une se di
frymarrje e shpirtit tim
fli ne krahet e mii.
Te lutem mos me zgjo
nga une mos u largo
edhe nese ka stuhi
ti prap ktu qendro.
Une jam tii
frymarrje e shpirtit tim
fli ne krahet e mi.


Ky tekst u dërgua nga IrisInis Neziri & Florian Nazifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/11/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Klea Huta & Alban Kondi
Orkestrimi: Marenglen Boja


Inis Neziri & Flori Nazifi - Fli Ne Krahet E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fli Ne Krahet E Mi".
3. Video është e këngës "Fli Ne Krahet E Mi", por nuk këndohet nga Inis Neziri & Flori Nazifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Inis Neziri:


Komente 0