A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Irkenc Hyka - Haram


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  114

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/09/2017

2017-09-08T15:46:22

Featuring

Eugena Aliu

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Petro Xhori

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

ND Film Pro
[REF.]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don, dhe kur gabon...

Veten time me nga ty s'e ndaj,
nen lekure akoma t'mbaj
A thu kam faj?
Yeah
Kur dike e don me shpirt me gjak,
pafund eshte shume pak,
hajt se shihemi prap
atje ku ti me le,
Se dikur me doje
sot as nuk me pyet si je
Ke harruar sa u prekem,
sa u deshem
A e din se?
Si nje anije e humbur ne det
sot pa ty jam,
se nuk te kam...

[REF. x2:]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don, dhe kur gabon...

Syte e mij me nuk shohin qart,
se lotet m'i ke lan
A kshu m'ke dasht?
Yeah
Kur dike e don me shpirt me gjak,
pafund eshte shume pak,
hajt se shihemi prap...
Atje ku ti me le,
se dikur me doje
sot as nuk me pyet si je
Ke harruar
sa u prekem,
sa u deshem
A e din se?
Si nje anije e humbur ne det
sot pa ty jam,
se nuk te kam...

[REF. x2:]
Dashnia haram, haram
Dashnia haram, haram
Zemra e don dhe kur gabon...


Ky tekst u dërgua nga KristinaKartolina (6)

U krijua nga Eleni 2019-10-02 10:55:35
Hajt se shihemi prapë
Atje ku ti më le
Se dikur më doje
Sot as nuk më pyet si je
U krijua nga inna 2018-03-18 11:47:38
syte e mij me nuk shohin qart
se lotet mi ke lan.
a kshu mke dasht
2018-01-29 20:26:12
Veten time me nga ty s'e ndaj,
nen lekure akoma t'mbaj
A thu kam faj?
Yeah
2018-01-15 07:58:48
Kur dike e don me shpirt me gjak,
pafund eshte shume pak
2017-10-21 09:52:43
se dikur me doje sot as nuk me pyet si je.
Ke harruar sa u prekem,sa u deshem
Si nje anije e humbur ne det sot pa ty jam
2017-10-20 13:05:43
Dashnia haram, haram 
Dashnia haram, haram 
Zemra e don, dhe kur gabon... 

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019