Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  61

Makarena Makarena,
Makarena Makarena,
Makarena Makarena

Det, Relax on my mind,
Stop dashni it's summer time
Rena,rena Makarena
M'duket se prap rash mrena.

Dhe pse vere ti mbon mo vape
Une vrap mbas teje prap
Hiç pa pi ti mbon mu tap
Loku m'thot s'ke byth me e kap

Luje,luje, luje, luje me cuna Fushkruje
bone, bone, bone bone me cuna Tirone
Po i heqin t'gjitha
Po dalin me sytjena
Opopo mi mami se fillovi mi Makarena

Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Huu Makarena (2x)

Mu ke bregu lumit e
Mu ke bregu Lanes
Cuni ijes me kencin e Tanes
E kena lshu pa dur na
E kena lshu pa frena
Tu u hardallis e tu kercy me Makarena

Jena me kostume
Me kollare jena
Nuk e mbaje veten kur fillon Makarena
Mushe dhe nje here deri sa te dehna
Ka lezet shotsi kur e kthen me Makarena

Luje,luje, luje, luje me cuna Fushkruje
bone, bone, bone bone me cuna Tirone
Po i heqin t'gjitha
Po dalin me sytjena
Opopo mi mami se fillovi mi Makarena

Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Huu Makarena (2x)


Ky tekst u dërgua nga gerta

Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Makarena".
3. Video është e këngës "Makarena", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka & Bes Kallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

15
19
17
21
20
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 1