TEKSTESHQIP

Irkenc Hyka
Nisja Vajit
Lyrics
(Feat. Pandora)

Më le
Ne gajle t'mia ti sonte më le
Kjo rina paska dhimbje
Se kam dit ça njeri je
Më le
Vazhdo puthe jo mos i kurse
Para meje sikur s'me njeh
M'the te du nje tjetër e ke
Un dhe ti nje dit dikur prap kena mu pa
Mos me m'thuj qe t'ka mungu zemra qe ke vra
Zemër nisja vajit
Mos ma nalni at muzik
Se s'po du me kajt
Boll kam vujt per ty çdo dit
Zemër nisja vajit
Mos ma nalni at muzik
Se s'po du me kajt
Por ti prap pikon ne shpirt
Më le
Ti bej keq vetës më le
S'te kerkoj me e di ku je
Lamtumire me shpirt s'ma the
Un dhe ti nje dit dikur prap kena mu pa
Mos me m'thuj qe t'ka mungu zemra qe ke vra
Zemër nisja vajit
Mos ma nalni at muzik
Se s'po du me kajt
Boll kam vujt per ty çdo dit
Zemër nisja vajit
Mos ma nalni at muzik
Se s'po du me kajt
Por ti prap pikon ne shpirt

DËRGOI:
INFO
Projekti muzikor paraqitet në ekranet tona me shije me anë të një videoklipi, të cilin e punoi Kreshnik Marke. Videoklipi u publikua më 20 Maj 2023. Për këngën ka punuar kompozitori vetë këngëtari, për fjalët e këngës u kujdes Endrit Mumajesi, ndërsa producentë të këngës rezultojnë të jenë Unix Music.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200