Official Video

Irma Libohova - Peng  (Feat. Rei Bezhani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/03/2019

2019-03-29T17:00:02

Featuring

Rei Bezhani

Teksti:

Eriona Rushiti

Teksti:

Irma Libohova

Muzika & Orkestrimi:

Enis Mullaj

Video Produksioni:

Foxesfilm

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Peng" kënduar nga Irma Libohova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irma Libohova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Alby - Peng

SHOKUN JA MORA PENG
ATA E DIN MY CIMI IS A GANG
NA FOLIN NE RRUG EDHE PSE
NUK NA NJEH

STILIN KREJT NDRYSHE E LUKUN SI SHEF
NGJYRA E ROLEXIT ESHT GOLD
XHEPAT FULL KESH BENZI TU O NGOP
TESHAT E ZEZA NE QYTET TU SMOKE
DITEN ME FEMRA E NATEN ME SHOKE

NESER NUK DIHET MENOJ PER SOT
GRUPI KREJT BOSA HASELL NON STOP
I SHOF LEVIZJET A THU JAM DRON
BLLOKOHET RRUGA KUR DOSTIN TRATHTON

leviz si qen po kam menjen te parja suksesi
na ndjek si darja per mrapa.Leviz si qen po kam
menjen te parja rrugve tu chill nuk e di sa eshte data

femra e nxehte tu palos lekt e thata po shiten gang me ftyren si maca.Femra e nxeht tu palos lekt e thata dukesh autik cashtu te ka bo baba

SHOKUN JA MORA PENG
ATA E DIN MY CIMI IS A GANG
NA FOLIN NE RRUG EDHE PSE
NUK NA NJEH x2

lidhjet e forta fjala peshonn ta prish karrieren ngelesh stacion.Kerri i shtrejt tu vozit naten von.Klienti do dozen canten ja coj.ora tu ec telefoni s pushon se bej per lek un e bej per pasjon

dikur pa cent tash femra na don ika nga zero erdha milion.leviz si qen po kam menjen te parja suksesi
na ndjek si darja per mrapa.Leviz si qen po kam
menjen te parja rrugve tu chill nuk e di sa eshte data

femra e nxehte tu palos lekt e thata po shiten gang me ftyren si maca.Femra e nxeht tu palos lekt e thata dukesh autik cashtu te ka bo baba
SHOKUN JA MORA PENG
ATA E DIN MY CIMI IS A GANG
NA FOLIN NE RRUG EDHE PSE
NUK NA NJEH
STILIN KREJT NDRYSHE E LUKUN SI SHEF x2

Alban Skënderaj - Peng

Më rrëmben, më rrëzon,
më përplas dhe nuk më lëndon
më gënjen si fëmijë
dhe në shpirt prapë nuk do t'ia di

Kur më merr në ëndërr
e pranoj dhimbja është e ëmbël
kur më merr në ëndërr
zgjohem dhe më pëlqen

REF:
Më pëlqen ky fat
dhe më vjen të qesh, të qaj
më pëlqen ky fat
se jam peng i vështrimit të saj

peng i vështrimit te saj

Kur më flet, më lendon
kur më prek, plagët mi shëron
kur më sheh në vetmi
më rrëmben dhe nuk do t'ia di

Kur më merr në ëndërr
e pranoj dhimbja është e ëmbël
kur më merr në ëndërr
zgjohem dhe më pëlqen

REF:
Më pëlqen ky fat
dhe më vjen të qesh, të qaj
më pëlqen ky fat
se jam peng i vështrimit të saj

peng i vështrimit te saj...
peng i vështrimit te saj...
peng i vështrimit te saj
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...