A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Jolanda Dhamo - Me Lendoi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"I Lodhuri"It's a long time that we try finding the lyrics to "Me Lendoi" sung by Jolanda Dhamo.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Aurora. We wish that's the lyrics you are looking for:

A ka njeri ne kete jete
qe mund te me degjoje?
a ka njeri ne kete jete
qe qe mund te me kuptoje?

REF 2x:
Mbaje mend ti
se do te vuash
zemren time e ke thy
do te qash ti si femi
zemren time e ke thy

Sa shume, sa shume
e doja, sa shume
me lendoi, me lendoi
thelle ne zemer me shkaterroi

REF 2x:
Mbaje mend ti
se do te vuash
zemren time e ke thy
do te qash ti si femi
zemren time e ke thymore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019