Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - S'ka Fajtor Ne Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

1.
Pse me ndjek si hije, sozi!
Ti je krijese e dyte, e te qenit tim...?
Mbytur ne dyzim here une, here ti
Kur jemi te dy une e ti.

2.
S'kuptoj se si, me fat te njejte
Eh, te njejtin ndeshkim...
Kurthe me ngre papushim
Gjithe kjo grykesi e smirezi!

3.
Vdekja nuk fal asnje nga te dy,
Thelle atje ne prehje ne amshim
Si eshtrat i patretur rri
Do mbese perjete ky dyzim


Jonida Maliqi - S'ka Fajtor Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Fajtor Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "S'ka Fajtor Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0