Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Nje Ore Me Shume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

Ne ore me shume
ska vlere te ndalem
Mbaroi gjithcka pse
pret te kthehem
Spo di te flas me
ke plagosur fjalet
Te rrish me ty ka
vetem dhimbje

Skam besuar se
do te vrapoja
E lenduarr ruges
ku kendoja

Nuk te njoh jo sa
shume ke ndryshuar
Te shtrengoj por sot
me dhembin duart

Asnje kujtim sot
je pa emer
Ky vendi shkrete
pse quhet zemer

Mos prit te qaj
ato qe kam kaluar
Nje ore mjafton
per te t'harruar

Skam besuar se
do te vrapoja
E lenduarr ruges
ku kendoja

Nuk te njoh jo sa
shume ke ndryshuar
Te shtrengoj por sot
me dhembin duart


JOOOnuk po di te
them a beme gabim
Dua vetem ta kuptoj
cfare ndjej per ty
sot

JOOO une nuk pres

nga ti asnje pendim
Pas nje ore do
mesojme cfare humbem
une dhe ti

OOOOOOOOOOOO
uuuuuuuuuuuu
Skam besuarse.................
Jonida Maliqi
Publikimi: 18/05/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 10
Teksti: Olti Curri
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Element Studio


Jonida Maliqi - Nje Ore Me Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Ore Me Shume".
3. Video është e këngës "Nje Ore Me Shume", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 1